Як повісити тюль та штори без проблем. Лайф хак.

Як повісити тюль та штори без проблем. Лайф хак.

Для початку розберемось з варіантами пошиття та тюлі. Існує декілька найпоширеніших методів пошиву гардин, такі як:

  1. Пошиття на тасьму (прозору та матову).
  2. Пошиття гардин на люверсну ленту.
  3. Пошиття гардин на люверсах.
  4. Пошиття гардин на куліску.
  5. Пошиття гардин на петлях.

Розберемо всі варіанти по черзі.

Метод перший, найбільш популярний – Тасьма.

Тасьма для штор

По-перше, пошив штор та тюлі на тасьму не потребує великих фінансових затрат, і є найпростішим та найшвидшим варіантом.  По друге існує безліч варіантів зборки. Зазвичай, ми використовуємо тесьму « вафельку » як на фото вище. Не всі знають що данна тасьма може збирати від 1:2 до 1:3 разів.  Вона буває білого та прозорого кольору. Прозору тасьму kolibridecor.com використовує для над прозорих тюлей, типу органза, фатин, вуаль, сітка. Ця тесьма має два ряди петельок (на відстані 1,5см ) що позволяюль інколи невілювати перепади по карнизу. Наприклад, якщо у вас є нерівності по підлозі і ви бачете, що в одному чи декількох місцях тюль або штора трішки лягла, то ви просто визначаєте місце на тасьмі та й перевішуєте шторний гачечок на нижній ряд петельок і  у вас все красиво (діапазон до 2см).

Лавхак номер два, як швидко повісити тюль на карниз? Насамперед ви маєте зняти крючки з карнизу! Це важливо, адже багато людей намагаються надіти крючечки прямо на карнизі, а це досить важко та не зручно. Потрібно рівномірно населити їх на тюль (в ідеалі через 6см), а вже потім просто надіти  з гардинами на карниз.

Лайвхак номер три, як рівномірно зібрати тасьму? Наші майстри під час навішування штор, тюлей,  ламбрекенів з шифону та штоних ламбрекенів, використовують  простий та перевірений метод, а саме:

  • згортаємо виріб пополам
  • беремо за шнурки двох боків
  • одночасно стягуєм

В результаті ми отримуєм дзеркальну зборку та гарний вигляд.

Варіант другий –Пошиття гардин на люверсну ленту.