Унікальні Жалюзі Вуаль

Ми вам розповімо про наші нові вертикальні жалюзі “Вуаль”.  Наша компанія впроваджує новинки в галузі захисту від сонця, а саме в сфері жалюзі.

Чим саме вони відрізняються від тих вертикальних жалюзі які ми звикли бачити в багатьох офісних приміщеннях та держ установах.  Перш за все наші халюзі є гідбидом тюлі та ролет. Так як структура жалюзі “Вуаль” складається з трьох полос, центральна з яких прозора.

Жалюзі Вуаль

Наші жалюзі мягкі та на вікні нагадують декор тюлі. Кожна полоска на вікні окрема та не з’єднується по низу. Це дає змогу вільного доступу до вікна в закритому стані, а тако ж файно підбирати по сторонам. Ось як на цьому фото.

Жалюзи Вуаль в Інтерьєрі

В ціну виробу входить якісний алюмінієвий карниз зі стельовим кріпленням (металеві кліпси). можливе кріплення до стіни за допомогою додаткових кронштейнів (це додаткова опція яку потрібно вказувати).

Саме жалюзі Вуаль ідеально підходять для панорамних вікон, так як вони за потреби або повністтю затіняють або відкривають доступ світла та не заважають насоложуватись чудовим краєвидом.  Доступні наступні варіанти регулювання карниза.

Варіанти роботи карниза на закривання

Важливо вказати один із варіантів регулювання карнизу (Т1-Т8).

Величезна гамма кольорів дає змогу підібрати саме ваш відтінок, а тако ж зробити стильне комбінування кольорів. Якщо вагаєтесь з вибором, наші дизайнери допоможуть підібрати саме ваш варіат. Надаємо послуги заміру та монтажу.

Жалюзі Вуаль в поєднанні

Kolibri Decor працює з державними установами та юридичними по перерахунку.

На нашому YouTube каналі є демонстраційне відео.

Запрошуємо на перегляд! будемо раді за підписку.

По будь яким питанням звертайтесь за контактними телефонами на сайті.